Kraina Rapu - Miejsce Podziemnych Spotkań

Forum poświęcone Hip - Hop / RAP. Zarówno dla raperów, producentów jak i słuchaczy.


#1 2010-10-01 10:53:13

 Tobi92

Administrator

8957094
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Słoń & Mikser - Demonologia

CD:
01. POCZĄTEK KOŃCA feat. TOMASZ STRUSZCZYK
02. INTRO (JEBAĆ IDIOTÓW)
03. NIECH PŁONĄ
04. CZARNE SŁOŃCE
05. PAJĄK feat. PIH, DJ TAEK
06. PROBLEM
07. BAJTERS feat. SHELLER, KONI, DJ DECKS
08. LOVE FOREVER
09. WCM2 feat. KAJMAN
10. TV feat. MROKAS
11. CHORY HH feat. DJ SHOW
12. SYFILIS
13. SPŁONKA feat. PYSKATY, MŁODY M
14. CZERŃ
15. OD ZMIERZCHU DO ŚWITU feat. DJ SIMO
16. PIEKŁO feat. TRZECI WYMIAR, FABULA, DJ SIMO
17. SZCZERZE feat. DJ SHOW


Jestem sobą zawsze i sobą pozostanę, mogą mówić o mnie wszystko ale to jest moje zdanie.
Mój styl, mój ubiór oraz moje nawijanie, mój pogląd na świat i już zawsze tak zostanie...

Offline

 

#2 2010-10-01 12:54:54

 Tobi92

Administrator

8957094
Call me!
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Słoń & Mikser - Demonologia

Generalnie płyta mniej hardcorowa niż "Chore Melodie"... Ale i tak bardziej mi się podoba ;D. Polecam chociażby z uwagi na klimat i treści ;P. Jak powszechnie wiadomo Słoń jest jednym z najbardziej orginalnych (i genialnych) artystów. Ponadto na płycie możemy usłyszeć wiele innych ciekawych wykonawców. Najbardziej hardcorowe połączenie PiHa i Słonia w kawałku "Czerń" oraz wokaliste zespołu Turbo Tomasza Struszczyka w kawałku pt. "Początek końca". Mnie najbardziej rozjebał kawałek "Love Forever" a najbardziej mi się podobało "Czarne Słońce". I to by było na tyle... propo samego słonia to zapraszam na audycje prowadzone przez niego i shellera w radiu Glob w każdą środę i czwartek od godziny 20 do bodajże 23.


Pozdro


Jestem sobą zawsze i sobą pozostanę, mogą mówić o mnie wszystko ale to jest moje zdanie.
Mój styl, mój ubiór oraz moje nawijanie, mój pogląd na świat i już zawsze tak zostanie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pndc.pun.pl www.tibiasoft.pun.pl www.techniak.pun.pl www.ecola.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl